З теплом у кожному пакунку для наших Героїв!

Комунальний заклад освіти «Криворізький гірничий коледж» Дніпропетровської обласної ради» передали підтримку нашим захисникам, які зараз відновлюються у шпиталі.
Ми власноруч випікали пряники, вкладаючи в них аромат дому та частинку свого серця, щоб ці солодощі зігріли душі наших воїнів. Також передали необхідну натільну білизну.
Дякуємо за мужність!
Швидкого одужання вам, наші рідні!
Ви — наше серце