Футбольні емоції на повну!
11 серпня наші ліцеїсти мали чудову нагоду відвідати матч між ФК “Кривбас” та ФК “Металіст”.
З перших хвилин гри атмосфера на стадіоні була заряджена драйвом, а трибуни — палкою підтримкою вболівальників.
Ми щиро та енергійно вболівали за нашу команду, скандували, піднімали плакати та відчували єдність із тисячами фанатів на трибунах. Кожен гол і кожна атака “Кривбасу” супроводжувалися гучними вигуками та оплесками.
Разом ми створювали атмосферу, яка надихає команду й робить футбол справжнім святом!





